All About Economy Film Meeting - Events - MOST Wiedzy

Search

All About Economy Film Meeting

W dniach 28-30 października 2019 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – II edycja "ECONOMY FILM MEETING"! Prawdziwa uczta starannie wyselekcjonowanych filmów ekonomicznych opatrzonych niebywale wyważoną domieszką komentarzy najwyższej klasy ekonomistów i aktywnych członków życia społecznego w Polsce i w Europie.

U C Z E S T N I C Y

Inicjatywa skierowana jest nie tylko do studentów i naukowców, ale wszystkich zainteresowanych refleksją nad konsekwencjami pewnych decyzji i sytuacji gospodarczych. Starannie dobrany repertuar ekonomicznych filmów fabularnych i dokumentalnych stanowi doskonałe tło do dyskusji, których celem jest przybliżenie skomplikowanych zjawisk i zagadnień szerszemu gronu nie tylko wytrawnych słuchaczy, ale przede wszystkim tzw. "laików". Każda prelekcja poprzedzona jest ciekawym wykładem specjalnie zaproszonych gości z Polski i z zagranicy.

Wstęp wolny!

P R O G R A M

Dokładna lokalizacja wykładów i projekcji filmów na terenie Politechniki Gdańskiej oraz szczegółowy program będą dostępne wkrótce pod adresem:

https://all-about-economy.zie.pg.gda.pl/

P A R T N E R Z Y

“ECONOMY FILM MEETING” organizujemy we współpracy z Uniwersytetem we Fryburgu, Institut für Betriebs- und Regionalökonomie (Hochschule Luzern), Gdańskim Klubem Biznesu oraz Association for the Renewal of Research and Education in Economics and Finance (AREF) .

Zapraszamy!

Details

Start date:
28-10-2019 10:00
Ends date:
30-10-2019 20:00
Category:
Edukacja
Homepage:
https://all-about-economy.zie.pg.gda.pl open in new tab
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 14 times