Juvenalia Gdańskie 2022 - Events - MOST Wiedzy

Search

Juvenalia Gdańskie 2022

Juvenalia Gdańskie 2022

Podczas tegorocznych Juwenaliów Gdańskich, które są organizowane w ramach Dnia Fahrenheita, na scenie wystąpią: Vito Bambino, Wilki, Margaret, Tymek, Malik Montana oraz Young Igi. Na Placu Zebrań Ludowych zostaną umieszczone stoiska 6 szkół wyższych oraz jeden namiot, łączący uczelnie Fahrenheita. Dodatkowo, w tej części pojawią się turnieje i zabawy, w których będą mogli wziąć udział wszyscy chętni.

Na miejscu będzie dostępna także strefa gastronomiczna.

Wzięcie udziału w juwenaliach jest możliwe poprzez zakupienie biletu poprzez internet (Bilety na Juwenalia Gdańskie 2022 - Gdańsk (biletomat.pl)) lub bezpośrednio w dniu imprezy. Bilety studenckie obowiązują na podstawie ważnej legitymacji studenckiej dla studentów i doktorantów wszystkich uczelni publicznych lub prywatnych w Polsce oraz legitymacji międzynarodowej ISIC.

Osoby niepełnoletnie w wieku od 8 do 16 roku życia są uprawnione do wstępu na Juwenalia Gdańskie wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna prawnego lub faktycznego, zaś osoby w wieku do 8 roku życia mają wstęp bezpłatny, jednak muszą przebywać na terenie tylko pod opieką opiekuna prawnego.

Organizatorami są: Fundacja Gdańska, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Gdański Uniwersytet Medyczny.

Więcej informacji 

 

Details

Start date:
21-05-2022 16:00
Ends date:
21-05-2022 00:00
Category:
Kultura
Homepage:
https://www.facebook.com/events/445561380699318 open in new tab
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 4 times