Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa - Events - MOST Wiedzy

Search

Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa

19 marca w godz. 10-13:15 na Politechnice Gdańskiej odbędzie się seminarium w języku angielskim poświęcone wykorzystaniu MATLABa w
badaniach naukowych i dydaktyce, podczas którego zostaną poruszone dwa główne zagadnienia: Demystifying Deep Learning oraz Current trends in Engineering Education.

Wydarzenie skierowane jest do wykładowców, doktorantów, edukatorów, wszystkich tych, którzy wdrażają nowe rozwiązania edukacyjne.

Gościem specjalnym seminarium będzie Loren Shure, która należy do głównych twórców środowiska MATLAB. Pracuje w firmie MathWorks od 1987 r. Jest autorką kilku modułów, a także przyczyniła się do rozbudowy podstawowej funkcjonalności środowiska.

Miejsce: Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość, pracownia multimedialna 1, poziom 0.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja: https://evenea.pl/event/843983-6/

Organizatorzy: Oprogramowanie Naukowo-Techniczne oraz Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej

AKTUALIZACJA:
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i w trosce o zdrowie uczestników organizatorzy zdecydowali się odwołać wydarzenia związane z
prelekcjami Loren Shure w terminach 16 – 20 marca 2020 r.

Trwają prace nad organizacją transmisji on-line na żywo z udziałem Loren, we wtorek 17 marca. Podczas sesji Q&A będzie możliwość zadawania pytań skierowanych do prelegentki. Osoby, które zapisały się na wydarzenie, otrzymają mail z linkiem do tej transmisji w ciągu najbliższych kilku dni.

Details

Start date:
19-03-2020 10:00
Ends date:
19-03-2020 13:15
Category:
Edukacja
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 6 times