TargOIOwisko Wydziałowe Targi Pracy - Events - MOST Wiedzy

Search

TargOIOwisko Wydziałowe Targi Pracy

Biuro Karier, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Koło Naukowe SYNERTECH oraz Wydziałowa Rada Studentów OiO  zapraszają na TARGOIOWISKO – Wydziałowe Targi Pracy, na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Targi skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej,  w szczególności studentów oraz absolwentów kierunków: Oceanotechnika, Energetyka.

Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami. Rozmowy z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników. Uczestnictwo w targach może być również ważnym krokiem w poznaniu swojej ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W trakcie TARGOIOWISKA będzie również  okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

Przedstawiciele firm czekać będą na studentów i absolwentów w godz. 10:00-15:00 na parterze oraz holu na pierwszym piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa [nr 30 na mapie kampusu]. W godz. 11:00-13:00 w Audytorium im. prof.  H. Sipowicza odbędzie się prezentacja firm obecnych na targach.

Osoby, które chciałyby skorzystać z porad doradcy zawodowego Biura Karier i skonsultować swoje CV  zapraszamy do naszego stolika w czasie Targów.

Zachęcamy do przygotowania dokumentów aplikacyjnych przed Targami. Osoby zainteresowane wsparciem doradcy zawodowego Biura Karier, prosimy o rezerwację spotkań przez platformę Career Center.

Details

Start date:
25-03-2020 10:00
Ends date:
25-03-2020 15:00
Category:
Inne
Homepage:
https://pg.edu.pl/biuro-karier/ open in new tab
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 1 times