Krzysztof Iwan - Science profile - MOST Wiedzy

Search

Contact

Adiunkt

Workplace
Gmach Elektrotechniki i Automatyki B ul. Sobieski pokój 214
Phone
(58) 347 13 63
E-mail
krzysztof.iwan@pg.edu.pl

Publication showcase

 • Presentation of HAL 2010 Program

  - 2012

  Przedstawiono zastosowany w projekcie HAL'2010 model przedniej ściany ludzkiego brzucha, opracowaną metodę wizualizacji odmy wraz z otworem przepuklinowym oraz opisano sposób określania zaopatrzenia w postaci siatki przepuklinowej i mocowań wraz z ich wizualizacją.

 • Modelowanie propagacji i filtracji zniekształceń w lokalnych sieciach elektroenergetycznych

  W artykule opisano przykład wpływu pracy UPS o mocy 30 kVA na sieć zasilającą i odbiorczą. Prostownik typu boost PWM pobiera prąd o znacznej zawartości harmonicznych o częstotliwości na poziomie kHz i jest źródłem zaburzeń propagowanych na obwody odbiorcze. Za cel pracy przyjęto odwzorowanie obserwowanych procesów generacji i propagacji zaburzeń za pomocą modelowania obwodowego.

 • Modelowanie propagacji i filtracji zniekształceń w lokalnych sieciach elektroenergetycznych

  - 2009

  str. 67-69, 9 rys., 4 poz. lit.W referacie opisano przykład wpływu pracy UPS o mocy 30 kVA na sieć zasilającą i odbiorczą. Prostownik typu boost PWM pobiera prąd o znacznej zawartości harmonicznych przy podstawowej częstotliwości 11 kHz i jest źródłem zaburzeń propagowanych na obwody odbiorcze. Za cel pracy przyjęto odwzorowanie obserwowanych procesów generacji i propagacji zaburzeń za pomocą modelowania obwodowego.

seen 318 times