Boundary value problems for first-order dynamic equations - Publication - MOST Wiedzy

Search

Boundary value problems for first-order dynamic equations

Abstract

Praca dotyczy zagadnień związanych z istnieniem rozwiązań (ekstremalnych i jednego) dla problemów brzegowych dla równań dynamicznych pierwszego rzędu z opóźnionymi argumentami. Dyskutowane są również odpowiednie nierówności dynamiczne związane z zagadnieniami brzegowymi. Liczne przykłady ilustrują otrzymane wyniki.

Details

Category:
Articles
Type:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Published in:
RED. ZAGR. ANGIELSKI no. 5, pages 83 - 93,
ISSN:
Language:
English
Publication year:
2010
Bibliographic description:
Jankowski T.: Boundary value problems for first-order dynamic equations// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 5., nr. Nr 1 (2010), s.83-93
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 24 times

Recommended for you

Meta Tags