Fuzzy differential-algebraic systems - Publication - MOST Wiedzy

Search

Fuzzy differential-algebraic systems

Abstract

Problem istnienia i jednoznaczności rozwiązań oraz ciągła zależność jest dyskutowana. Powyższe rezultaty zostały otrzymane zakładając m.in. warunek Perrona oraz stosując metodę porównawczą. Przypadek liniowy warunku Perrona jest też badany.

Cite as

Full text

full text is not available in portal

Keywords

Details

Category:
Articles
Type:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Published in:
Nonlinear Studies no. 9, pages 167 - 180,
ISSN: 1359-8678
Language:
English
Publication year:
2002
Bibliographic description:
Jankowski T.: Fuzzy differential-algebraic systems// Nonlinear Studies. -Vol. 9., (2002), s.167-180
Verified by:
Gdańsk University of Technology

seen 8 times

Recommended for you

Meta Tags