Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej - Wydarzenia - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

Podczas koncertu 28.06.2024 r. GOA wykona miks przebojów z gatunku pop, zabrzmią m.in.: „Blue bossa”, „High hopes”, „Take five”, „Superstition”, „There's nothing holding me back” i wiele innych.

Gdańska Orkiestra Akademicka (GOA) to zespół pasjonatów, który powstał w 2022 w Akademickim Centrum Kultury UG Alternator, z myślą o studentach, którzy chcą łączyć miłość do muzyki ze studiami na różnych uczelniach wyższych. Członkami GOA są studenci Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Ateneum.

Różnorodność środowisk, z których pochodzą muzycy GOA sprawia, że zespół może prezentować szeroki repertuar muzyczny, od klasyki po jazz i muzykę popularną. Prowadzącym Orkiestrę od października 2022 r. jest Marcin Janek – wybitny saksofonista, jazzman, aranżer, muzyk sesyjny, improwizator, który w doskonały sposób wykorzystuje największy potencjał członków orkiestry: talent, młodość, pasję i radość z wspólnego tworzenia muzyki.

Informacje szczegółowe

Data rozpoczęcia:
28-06-2024 13:00
Data zakończenia:
28-06-2028 14:15
Kategoria:
Kultura
Strona domowa:
https://app.evenea.pl/event/koncert-goa-pg/ otwiera się w nowej karcie
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 17 razy