Krzysztof Iwan - Profil naukowy - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Media społecznościowe

Kontakt

Adiunkt

Miejsce pracy
Budynek A Wydziału Elektrotechniki i Automatyki
Telefon
+48 58 34 71363
E-mail
krzysztof.iwan@pg.edu.pl

Wybrane publikacje

 • Presentation of HAL 2010 Program

  - Rok 2012

  Przedstawiono zastosowany w projekcie HAL'2010 model przedniej ściany ludzkiego brzucha, opracowaną metodę wizualizacji odmy wraz z otworem przepuklinowym oraz opisano sposób określania zaopatrzenia w postaci siatki przepuklinowej i mocowań wraz z ich wizualizacją.

 • Modelowanie propagacji i filtracji zniekształceń w lokalnych sieciach elektroenergetycznych

  W artykule opisano przykład wpływu pracy UPS o mocy 30 kVA na sieć zasilającą i odbiorczą. Prostownik typu boost PWM pobiera prąd o znacznej zawartości harmonicznych o częstotliwości na poziomie kHz i jest źródłem zaburzeń propagowanych na obwody odbiorcze. Za cel pracy przyjęto odwzorowanie obserwowanych procesów generacji i propagacji zaburzeń za pomocą modelowania obwodowego.

 • Modelowanie propagacji i filtracji zniekształceń w lokalnych sieciach elektroenergetycznych

  - Rok 2009

  str. 67-69, 9 rys., 4 poz. lit.W referacie opisano przykład wpływu pracy UPS o mocy 30 kVA na sieć zasilającą i odbiorczą. Prostownik typu boost PWM pobiera prąd o znacznej zawartości harmonicznych przy podstawowej częstotliwości 11 kHz i jest źródłem zaburzeń propagowanych na obwody odbiorcze. Za cel pracy przyjęto odwzorowanie obserwowanych procesów generacji i propagacji zaburzeń za pomocą modelowania obwodowego.

wyświetlono 1274 razy