Almost homoclinic solutions for a certain class of mixed type functional differential equations - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Almost homoclinic solutions for a certain class of mixed type functional differential equations

Abstrakt

W pracy opisano pewną metodę aproksymacyjną szukania rozwiązań prawie homoklinicznych dla równań różniczkowo funkcyjnych z opóźnionym i przyśpieszonym argumentem. Podano również przykłady zastosowań tej metody.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
Annales Polonici Mathematici nr 100, strony 13 - 24,
ISSN: 0066-2216
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Janczewska J.: Almost homoclinic solutions for a certain class of mixed type functional differential equations// Annales Polonici Mathematici. -Vol. 100, nr. Iss. 1 (2011), s.13-24
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 52 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi