An orthogonality relation for the Whittaker functions of the second kind of imaginary order - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

An orthogonality relation for the Whittaker functions of the second kind of imaginary order

Abstrakt

Przeprowadzono dowód ortogonalności funkcji Whittakera drugiego rodzaju rzędu urojonego. Użyto metody analogicznej do tej, którą zaprezentowano we wcześniejszej pracy tych samych autorów [J. Math. Anal. Appl. 365 (2010) 195-197], poświęconej funkcjom Macdonalda rzędu urojonego.

Cytowania

  • 6

    CrossRef

  • 6

    Web of Science

  • 6

    Scopus

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS nr 21, strony 739 - 744,
ISSN: 1065-2469
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Szmytkowski R., Bielski S.: An orthogonality relation for the Whittaker functions of the second kind of imaginary order// INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS. -Vol. 21, nr. Iss. 10 (2010), s.739-744
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1080/10652461003643412
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 16 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi