Application of Mazur-Orlicz`s theorem in AMISE calculation - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Application of Mazur-Orlicz`s theorem in AMISE calculation

Abstrakt

W pracy podano nowe wyprowadzenie formuły asymptotycznej błędu aproksymacji dla operatorów całkowych w przestrzeniach niezmienniczych na przesunięcia. Obliczono asymptotykę błędu średniokwakratowego dla estymatora gęstości.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Applicationes Mathematicae nr 29, strony 33 - 41,
ISSN: 1233-7234
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Dziedziul K.: Application of Mazur-Orlicz`s theorem in AMISE calculation// Applicationes Mathematicae. -Vol. 29., nr. 1 (2002), s.33-41
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi