Boundary value problems for first order differential equations of mixed type - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for first order differential equations of mixed type

Abstrakt

Praca dotyczy równań różniczkowo-całkowych z nieliniowymi warunkami brzegowymi. Podano warunki dostateczne na istnienie jedynego rozwiązania oraz rozwiązań ekstremalnych takich problemów. Dyskutowane są nierówności różniczkowo-całkowe. Podano przykłady ilustrujące otrzymane wyniki teoretyczne.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS nr 64, strony 1984 - 1997,
ISSN: 0362-546X
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary value problems for first order differential equations of mixed type// NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS. -Vol. 64., (2006), s.1984-1997
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 14 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi