Boundary value problems for first-order dynamic equations - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for first-order dynamic equations

Abstrakt

Praca dotyczy zagadnień związanych z istnieniem rozwiązań (ekstremalnych i jednego) dla problemów brzegowych dla równań dynamicznych pierwszego rzędu z opóźnionymi argumentami. Dyskutowane są również odpowiednie nierówności dynamiczne związane z zagadnieniami brzegowymi. Liczne przykłady ilustrują otrzymane wyniki.

Tadeusz Jankowski. (2010). Boundary value problems for first-order dynamic equations, 5(Nr 1), 83-93.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 5, strony 83 - 93,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary value problems for first-order dynamic equations// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 5., nr. Nr 1 (2010), s.83-93

wyświetlono 6 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi