Boundary value problems for first-order impulsive ordinary differential equations with delay arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems for first-order impulsive ordinary differential equations with delay arguments

Abstrakt

Praca dotyczy problemów istnienia rozwiązań dla pierwszego rzędu równań różniczkowych typu opóźnionego z impulsami. Podano warunki dostateczne na istnienie ekstremalnych kwazi-rozwiązań. Podano też warunki przy których powyższe zagadnienie ma jedyne rozwiązanie. Praca zawiera też przykład ilustrujący otrzymane wyniki teoretyczne.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
INDIAN JOURNAL OF PURE & APPLIED MATHEMATICS nr 38, strony 203 - 211,
ISSN: 0019-5588
Język:
angielski
Rok wydania:
2007
Opis bibliograficzny:
Jankowski T., Nieto J.: Boundary value problems for first-order impulsive ordinary differential equations with delay arguments// INDIAN JOURNAL OF PURE & APPLIED MATHEMATICS. -Vol. 38., (2007), s.203-211
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 14 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi