Boundary value problems with causal operators - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary value problems with causal operators

Abstrakt

Praca dotyczy istnienia rozwiązań dla równań różniczkowych z nieliniowymi dwu-punktowymi warunkami brzegowymi. Podano warunki dostateczne na istnienie rozwiązań takich zagadnień stosując metodę iteracji monotonicznych. Dyskutowano też nierówności różniczkowe rzędu pierwszego z dodatnimi operatorami liniowymi oraz problem rozwiązań ekstremalnych.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS nr 68, strony 3625 - 3632,
ISSN: 0362-546X
Język:
angielski
Rok wydania:
2008
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary value problems with causal operators// NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS. -Vol. 68., (2008), s.3625-3632
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 16 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi