Boundary vlue problems for difference equations with causal operators - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Boundary vlue problems for difference equations with causal operators

Abstrakt

Praca dotyczy problemów brzegowych dla równań różnicowych.Podano warunki dostateczne na istnienie ekstremalnych rozwiązań stosując metodę iteracji monotonicznych.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION nr 218, strony 2549 - 2557,
ISSN: 0096-3003
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Boundary vlue problems for difference equations with causal operators// APPLIED MATHEMATICS AND COMPUTATION. -Vol. 218, nr. iss. 6 (2011), s.2549-2557
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 15 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi