Comment on the orthogonality of the Macdonald functions of imaginary order - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Comment on the orthogonality of the Macdonald functions of imaginary order

Abstrakt

Przeprowadzono dowód ortogonalności funkcji Macdonalda z urojonym indeksem. Zastosowana metoda jest znacznie prostsza od innych prezentowanych do tej pory w literaturze.

Cytowania

  • 1 4

    CrossRef

  • 1 2

    Web of Science

  • 1 2

    Scopus

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
JOURNAL OF MATHEMATICAL ANALYSIS AND APPLICATIONS nr 365, strony 195 - 197,
ISSN: 0022-247X
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Szmytkowski R., Bielski S.: Comment on the orthogonality of the Macdonald functions of imaginary order// JOURNAL OF MATHEMATICAL ANALYSIS AND APPLICATIONS. -Vol. 365, nr. Iss. 1 (2010), s.195-197
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.jmaa.2009.10.035
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 30 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi