Consecutive colorings of the edges of general graphs - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Consecutive colorings of the edges of general graphs

Abstrakt

Cytowania

  • 0

    CrossRef

  • 2 8

    Web of Science

  • 0

    Scopus

Krzysztof Giaro, Michał Małafiejski, Marek Kubale. (2001). Consecutive colorings of the edges of general graphs, 236(1-3), 131-143. https://doi.org/10.1016/s0012-365x(00)00437-4

Informacje szczegółowe

Opublikowano w:
Discrete Mathematics nr 236, wydanie 1-3, strony 131 - 143,
ISSN: 0012365X
ISSN:
0012365X
Rok wydania:
2001
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/s0012-365x(00)00437-4

wyświetlono 1 razy

Meta Tagi