Convex universal fixers - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Convex universal fixers

Abstrakt

Praca dotyczy dominowania wypukłego w grafach pryzmowych.

Cytowania

  • 0

    CrossRef

  • 2

    Web of Science

  • 2

    Scopus

Słowa kluczowe

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Discussiones Mathematicae Graph Theory nr 32, strony 807 - 812,
ISSN: 1234-3099
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Lemańska M., Zuazua R.: Convex universal fixers// Discussiones Mathematicae Graph Theory. -Vol. 32., nr. iss. 4 (2011), s.807-812
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.7151/dmgt.1631
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 13 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi