Differential equations with a singular matrix and convergence of approximate solutions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Differential equations with a singular matrix and convergence of approximate solutions

Abstrakt

Zastosowano metodę kwazilinearyzacji dla równań różniczkowych z macierzą osobliwą aby pokazać, że odpowiednie ciągi rozwiązań przybliżonych są kwadratowo zbieżne do rozwiązania naszego problemu.Metodę tę zastosowano do układów takich równań różniczkowych.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 37, strony 49 - 60,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Differential equations with a singular matrix and convergence of approximate solutions// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 37., (2006), s.49-60
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 4 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi