Equivariant Conley index in Hilbert spaces and applications to strongly indefinite problems - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Equivariant Conley index in Hilbert spaces and applications to strongly indefinite problems

Abstrakt

W pracy zdefiniowano teorię indeksu Conley`a w przestrzeni Hilberta z działaniem zwartej grupy Liego. Została ona wykorzystana do szacowania z dołu ilości rozwiązań periodycznych w teorii nieliniowych autonomicznych układów Hamiltona.

Cytowania

  • 1 4

    CrossRef

  • 1 9

    Web of Science

  • 2 0

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS nr 51, wydanie 1, strony 33 - 36,
ISSN: 0362-546X
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Izydorek M.: Equivariant Conley index in Hilbert spaces and applications to strongly indefinite problems // NONLINEAR ANALYSIS-THEORY METHODS & APPLICATIONS. -Vol. 51., iss. 1 (2002), s.33-36
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/s0362-546x(01)00811-2
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 38 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi