Existence and approximate solutions of Neumann problems - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Existence and approximate solutions of Neumann problems

Abstrakt

Dyskutowany jest problem Neumanna dla równań różniczkowych drugiego rzędu.Praca dotyczy istnienia rozwiązań i zbieżnosci iteracji monotonicznych któresą przybliżonymi rozwiązaniami omawianych zagadnień. Określone zostały wa-runki zbieżności takich ciągów oraz określono rodzaj tej zbieżnosci.

Cytowania

  • 1

    CrossRef

  • 1

    Web of Science

  • 1

    Scopus

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS nr 14, strony 429 - 436,
ISSN: 1065-2469
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Existence and approximate solutions of Neumann problems// INTEGRAL TRANSFORMS AND SPECIAL FUNCTIONS. -Vol. 14., (2003), s.429-436
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1080/1065246031000081625
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi