Existence of positive solutions to second order four-point impulsive differential problems with deviating arguments [online] - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Existence of positive solutions to second order four-point impulsive differential problems with deviating arguments [online]

Abstrakt

W pracy dyskutowane są problemy brzegowe dla równań różniczkowych rzędu drugiego z impulsami i z odchylonymi argumentami. Badano przypadki dla argumentów opóźnionych i wyprzedzonych. Podano warunki które gwarantują, że omawiane problemy mają rozwiązania dodatnie. Zastosowano odpowiednie twierdzenie o punkcie stałym.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
COMPUTERS & MATHEMATICS WITH APPLICATIONS nr 58, strony 805 - 817,
ISSN: 0898-1221
Język:
angielski
Rok wydania:
2009
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Existence of positive solutions to second order four-point impulsive differential problems with deviating arguments [online]// COMPUTERS & MATHEMATICS WITH APPLICATIONS. -Vol. 58., nr. iss. 4 August (2009), s.805-817
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 19 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi