Explicit difference schemes for nonlinear differential functional parabolic equations with time dependent coefficients - convergence analysis - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Explicit difference schemes for nonlinear differential functional parabolic equations with time dependent coefficients - convergence analysis

Abstrakt

W pracy wykazano zbieżność metody różnicowej dla zagadnienia początkowego dla równania parabolicznego bez pochodnych mieszanych, ze współczynnikami zależnymi od czasu, z nieliniową i nielokalną prawą stroną równania.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Annales Polonici Mathematici nr 88, strony 97 - 111,
ISSN: 0066-2216
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Poliński A.: Explicit difference schemes for nonlinear differential functional parabolic equations with time dependent coefficients - convergence analysis// Annales Polonici Mathematici. -Vol. 88., nr. nr 2 (2006), s.97-111
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi