Fixed point indices of iterated smooth maps in arbitrary dimension - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Fixed point indices of iterated smooth maps in arbitrary dimension

Abstrakt

We give a complete description of possible sequences ofindices of iterations of f at an isolated fixed point, answering inaffirmative the Chow, Mallet-Paret and Yorke conjecture posed in[S.N. Chow, J. Mallet-Parret, J.A. Yorke, A periodic point index whichis a bifurcation invariant, in: Geometric Dynamics, Rio de Janeiro,1981, in: Lecture Notes in Math., vol. 1007, Springer, Berlin, 1983,pp. 109-131].

Cytowania

  • 1 1

    CrossRef

  • 1 9

    Web of Science

  • 1 9

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
JOURNAL OF DIFFERENTIAL EQUATIONS nr 251,
ISSN: 0022-0396
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Graff G., Jezierski J., Nowak-Przygodzki P.: Fixed point indices of iterated smooth maps in arbitrary dimension// JOURNAL OF DIFFERENTIAL EQUATIONS. -Vol. 251, nr. iss. 6 (2011),
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1016/j.jde.2011.05.024
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 74 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi