Fixed point indices of iterations of C^1 maps in R^3 - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Fixed point indices of iterations of C^1 maps in R^3

Abstrakt

W przypadku gładkiego odwzorowania w R^3 dowiedziona została hipoteza Chowa, Malleta-Pareta i Yorka dotycząca postaci ciągów indeksow iteracji oraz podano kompletny opis możliwych ciągów indeksow.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
DISCRETE AND CONTINUOUS DYNAMICAL SYSTEMS nr 16, strony 843 - 856,
ISSN: 1078-0947
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Graff G., Nowak-Przygodzki P.: Fixed point indices of iterations of C^1 maps in R^3// DISCRETE AND CONTINUOUS DYNAMICAL SYSTEMS. -Vol. 16., nr. nr 4 (2006), s.843-856
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi