Fixed point indices of iterations of planar homeomorphisms. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Fixed point indices of iterations of planar homeomorphisms.

Abstrakt

W pracy bada się postać indeksów iteracji lokalnych homeomorfizmów płaszczyzny.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Topological Methods in Nonlinear Analysis nr 22, strony 159 - 166,
ISSN: 1230-3429
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Graff G., Nowak-Przygodzki P.: Fixed point indices of iterations of planar homeomorphisms. // Topological Methods in Nonlinear Analysis. -Vol. 22., nr. 1 (2003), s.159-166
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi