Fractional differential equations with deviating arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Fractional differential equations with deviating arguments

Abstrakt

Dla równań różniczkowych typu ułamkowego, zostały podane warunki dostateczne na istnienie jednego rozwiązania lub rozwiazań ekstremalnych. Nierówności różniczkowe są też doskutowane.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS nr 17, strony 677 - 684,
ISSN: 1056-2176
Język:
angielski
Rok wydania:
2008
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Fractional differential equations with deviating arguments// DYNAMIC SYSTEMS AND APPLICATIONS. -Vol. 17., (2008), s.677-684
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 8 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi