Fuzzy differential-algebraic systems - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Fuzzy differential-algebraic systems

Abstrakt

Problem istnienia i jednoznaczności rozwiązań oraz ciągła zależność jest dyskutowana. Powyższe rezultaty zostały otrzymane zakładając m.in. warunek Perrona oraz stosując metodę porównawczą. Przypadek liniowy warunku Perrona jest też badany.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Nonlinear Studies nr 9, strony 167 - 180,
ISSN: 1359-8678
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Fuzzy differential-algebraic systems// Nonlinear Studies. -Vol. 9., (2002), s.167-180
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 4 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi