General form of fixed point indices of an iterated C^1 map andinfiniteness of minimal periods - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

General form of fixed point indices of an iterated C^1 map andinfiniteness of minimal periods

Abstrakt

Dla zwartego podzbioru punktów periodycznych gładkiego odwzorowania podana zostaje formuła na indeksy iteracji. Wynik stanowi uogólnienie rezultatu Chowa, Malleta-Pareta i Yorke'a.

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
DYNAMICAL SYSTEMS-AN INTERNATIONAL JOURNAL nr 23, strony 491 - 504,
ISSN: 1468-9367
Język:
angielski
Rok wydania:
2008
Opis bibliograficzny:
Graff G., Nowak-Przygodzki P.: General form of fixed point indices of an iterated C^1 map andinfiniteness of minimal periods// DYNAMICAL SYSTEMS-AN INTERNATIONAL JOURNAL. -Vol. 23., nr. nr 4 (2008), s.491-504
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi