General quasilinearization method for systems of differential equations with a singular matrix - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

General quasilinearization method for systems of differential equations with a singular matrix

Abstrakt

Stosując metodę kwazilinearyzacji badano problem rozwiązań przybliżonych dla układów równań różniczkowych z macierzą osobliwą. Pokazano zbieżność kwadratową odpowiednich ciągów monotonicznych.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
MATHEMATICAL NOTES nr 7, strony 13 - 26,
ISSN: 0001-4346
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: General quasilinearization method for systems of differential equations with a singular matrix// MATHEMATICAL NOTES. -Vol. 7., (2006), s.13-26
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 2 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi