Geometrically nonlinear analysis of shells - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Geometrically nonlinear analysis of shells

Abstrakt

Artykuł porusza zagadnienia nieliniowej analizy powłok wykonanych z materiałów izotropowych. Obliczenia wykonano przy wykorzystaniu dwóch komercyjnych programów wykorzystujących Metodę Elementów Skończonych (Robot Millennium v. 19.0 i MSC.Marc v.2005r2 ). Główną uwagę skupiono na zjawisku zakleszczenia.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
TASK Quarterly nr 10, strony 239 - 251,
ISSN: 1428-6394
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Ambroziak A.: Geometrically nonlinear analysis of shells// TASK Quarterly. -Vol. 10., nr. nr 3 (2006), s.239-251
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 5 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi