Graphs with convex domination number close to their order - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Graphs with convex domination number close to their order

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Cyman J., Lemańska M., Raczek J.: Graphs with convex domination number close to their order// Disscussiones Mathematicae Graph Theory.. -Vol. 26., (2006), s.307-316
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.7151/dmgt.1322
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 21 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi