Indices of interations and periodic points of simplical maps of smooth type - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Indices of interations and periodic points of simplical maps of smooth type

Abstrakt

W pracy dowodzi się symplicjalnego odpowiednika twierdzenia Chowa, Mallet-Paret i Yorke´a. Otrzymany wynik służy do badania punktów periodycznych odwzorowań symplicjalnych gładkiego typu.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
TOPOLOGY AND ITS APPLICATIONS nr 117, strony 77 - 87,
ISSN: 0166-8641
Język:
angielski
Rok wydania:
2002
Opis bibliograficzny:
Graff G.: Indices of interations and periodic points of simplical maps of smooth type// TOPOLOGY AND ITS APPLICATIONS. -Vol. 117., (2002), s.77-87
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi