Lower bound on the distance k-domination number of a tree - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Lower bound on the distance k-domination number of a tree

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 56, strony 235 - 243,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Raczek J., Lemańska M., Cyman J.: Lower bound on the distance k-domination number of a tree// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 56., nr. nr 2 (2006), s.235-243
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 12 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi