Lower bound on the paired domination number of a tree - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Lower bound on the paired domination number of a tree

Abstrakt

W pracy przedstawione jest ograniczenie dolne dla liczby dominowania parami oraz scharakteryzowane są wszystkie drzewa ekstremalne.

Cytuj jako

Pełna treść

pobierz publikację
pobrano 9 razy
Wersja publikacji
Accepted albo Published Version
Licencja
Creative Commons: CC-BY otwiera się w nowej karcie

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Australasian Journal of Combinatorics nr 34, strony 343 - 347,
ISSN: 2202-3518
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Raczek J.: Lower bound on the paired domination number of a tree// THE AUSTRALASIAN JOURNAL OF COMBINATORICS. -Vol. 34., (2006), s.343-347
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 35 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi