Minimal and maximal solutions of differential equations with a singularmatrix. - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Minimal and maximal solutions of differential equations with a singularmatrix.

Abstrakt

Praca dotyczy zagadnień początkowych dla układów równań różniczkowych z macierzą osobliwą. Równania różniczkowo-algebraiczne są szczególnym przypadkiem takich zagadnień.Stosując metodę iteracji monotonicznych pokazano, że przy pewnych założeniach problem wyjściowy ma ekstremalne rozwiązania w pewnym sektorze.Teoretyczne rozważania zilustrowano przykładem.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
ANZIAM JOURNAL nr 45, strony 223 - 231,
ISSN: 1446-1811
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Minimal and maximal solutions of differential equations with a singularmatrix. // ANZIAM JOURNAL. -Vol. 45., (2003), s.223-231
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 9 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi