Multiple solutions of indefinite elliptic systems via a Galerkin-type Con- ley index theory - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Multiple solutions of indefinite elliptic systems via a Galerkin-type Con- ley index theory

Abstrakt

W pracy wykazano prawdziwość hipotezy Angenenta i van der Vorsta dotyczącąilości rozwiązań pewnego układu eliptycznego. Liczbę rozwiazań szacuje się zdołu przy pomocy niezmiennika topologicznego zwanego uogólnionym indeksemMorse`a. W dowodzie stosuje sie niezmienniczy index Conleya w przestrzeniachHilberta.

Cytuj jako

Autorzy (2)

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
FUNDAMENTA MATHEMATICAE nr 176, strony 233 - 249,
ISSN: 0016-2736
Język:
angielski
Rok wydania:
2003
Opis bibliograficzny:
Izydorek M., Rybakowski K.: Multiple solutions of indefinite elliptic systems via a Galerkin-type Con- ley index theory// FUNDAMENTA MATHEMATICAE. -Vol. 176., (2003), s.233-249
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi