New Proofs of Some Fibonacci Identities - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

New Proofs of Some Fibonacci Identities

Abstrakt

Lucas proved in 1876 several identities for Fibonacci numbers. We give elementary and short proofs of them.

Słowa kluczowe

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 5, strony 869 - 874,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Krzywkowski M.: New Proofs of Some Fibonacci Identities// RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 5., nr. Iss 18 (2010), s.869-874
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 10 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi