Nonlinear multipoint boundary value problems for second order differential equtions - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Nonlinear multipoint boundary value problems for second order differential equtions

Abstrakt

Praca dotyczy problemow brzegowych dla rownan rozniczkowych rzedu drugiego z odchylonymi argumentami zaleznymi od rozwiazania. Podano warunki dostateczne na istnienie ekstremalnych rozwiazan. Poroblem istnienia jedynego rozwiazania tez byl przedmiotem badan. Podano dwa przyklady ilustrujace otrzymane wyniki.

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
CANADIAN MATHEMATICAL BULLETIN-BULLETIN CANADIEN DE MATHEMATIQUES nr 53, strony 475 - 490,
ISSN: 0008-4395
Język:
angielski
Rok wydania:
2010
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: Nonlinear multipoint boundary value problems for second order differential equtions// CANADIAN MATHEMATICAL BULLETIN-BULLETIN CANADIEN DE MATHEMATIQUES. -Vol. 53, nr. Iss 3 (2010), s.475-490
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 15 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi