On delay differential equations with almost periodic boundary conditions started from different points - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On delay differential equations with almost periodic boundary conditions started from different points

Abstrakt

Dyskutowany jest problem istnienia ekstremalnych rozwiązań dla równań różniczkowych typu opóźnionego przy odpowiednich warunkach brzegowych. Sformułowano odpowiednie twierdzenia porównawcze. W pracy zawarte są również wyniki dotyczące takich równań przy większej ilości argumentów opóźnionych.

Cytowania

  • 0

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 0

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
MATHEMATICAL INEQUALITIES & APPLICATIONS nr 9, strony 137 - 146,
ISSN: 1331-4343
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Jankowski T.: On delay differential equations with almost periodic boundary conditions started from different points// MATHEMATICAL INEQUALITIES & APPLICATIONS. -Vol. 9., (2006), s.137-146
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.7153/mia-09-14
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 4 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi