On homotopies of morphisms and admissible mappings - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On homotopies of morphisms and admissible mappings

Abstrakt

The notion of homotopy in the category of morphisms introduced by G´orniewicz and Granas is proved to be equivalence relation which was not clear for years. Some simple properties are proved and a coincidence point index is described.

Cytowania

  • 0

    CrossRef

  • 0

    Web of Science

  • 0

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pobierz publikację
pobrano 11 razy
Wersja publikacji
Accepted albo Published Version
Licencja
Creative Commons: CC-BY otwiera się w nowej karcie

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach
Opublikowano w:
Journal of Fixed Point Theory and Applications nr 22, strony 1 - 17,
ISSN: 1661-7738
Język:
angielski
Rok wydania:
2020
Opis bibliograficzny:
Dzedzej Z., Gzella T.: On homotopies of morphisms and admissible mappings// Journal of Fixed Point Theory and Applications -Vol. 22,iss. 4 (2020), s.1-17
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1007/s11784-020-00824-2
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 48 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi