On integro-differential equations with delayed arguments - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On integro-differential equations with delayed arguments

Abstrakt

Praca dotyczy problemów różniczkowo-całkowych z warunkami początkowymi oraz brzegowymi typu okresowego. Podano warunki na istnienie i jednoznaczność rozwiązania. Badania dotyczyły również nierówności różniczkowo-całkowych z argumentami typu opóżnionego. Podano przykłady, które mogą mieć zastosowanie w problemach inżynierskich.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems Series A: Mathematical Analysis nr 13, strony 101 - 115,
ISSN: 1201-3390
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Jankowski T., Jankowski R.: On integro-differential equations with delayed arguments// DYNAMICS OF CONTINUOUS DISCRETE AND IMPULSIVE SYSTEMS-SERIES A-MATHEMATICAL ANALYSIS. -Vol. 13., (2006), s.101-115
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 14 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi