On quasi-compact Markov nets - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On quasi-compact Markov nets

Abstrakt

Analizuje się strukturę ergodyczną netów Markowa. W szczególności podano charakteryzację ściśle ergodycznych minimalnych (L-R) netów markowskich na zwartej przestrzeni fazowej. Uzyskano warunki równoważne quasi-zwartości (L-R) netów Markowa, rozszerzając tzw. ergodyczne twierdzenie Lotz'a.

Cytowania

  • 5

    CrossRef

  • 6

    Web of Science

  • 6

    Scopus

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie wyróżnionym w JCR
Opublikowano w:
ERGODIC THEORY AND DYNAMICAL SYSTEMS nr 31, strony 1081 - 1094,
ISSN: 0143-3857
Język:
angielski
Rok wydania:
2011
Opis bibliograficzny:
Bartoszek W., Erkursun N.: On quasi-compact Markov nets// ERGODIC THEORY AND DYNAMICAL SYSTEMS. -Vol. 31, nr. Iss. 4 (2011), s.1081-1094
DOI:
Cyfrowy identyfikator dokumentu elektronicznego (otwiera się w nowej karcie) 10.1017/s0143385710000350
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 28 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi