On sequences of the white noises - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On sequences of the white noises

Pełna treść

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
PROBABILITY AND MATHEMATICAL STATISTICS nr 26, strony 201 - 209,
ISSN: 0208-4147
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Beśka M., Ciesielski Z.: On sequences of the white noises// PROBABILITY AND MATHEMATICAL STATISTICS. -Vol. 26., nr. nr 1 (2006), s.201-209
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 2 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi