On some ramsey and turan-type numbers for paths and cycles - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On some ramsey and turan-type numbers for paths and cycles

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuł w czasopiśmie z listy filadelfijskiej
Opublikowano w:
RED. ZAGR. ANGIELSKI nr 13, strony 1 - 9,
ISSN:
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Dzido T., Kubale M., Piwakowski K.: On some ramsey and turan-type numbers for paths and cycles // RED. ZAGR. ANGIELSKI. -Vol. 13., (2006), s.1-9
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 11 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi