On the Peano Theorem for Some Functional Differential Equations on Time Scale - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On the Peano Theorem for Some Functional Differential Equations on Time Scale

Abstrakt

The Peano Theorem for some functional differential equations on time scale is proved. Assumptions are of Caratheodory type. Two counter examples for false Peano theorems in the literature are presented.

Autorzy (2)

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Functional Differential Equations nr 21, strony 111 - 118,
ISSN: 0793-1786
Język:
angielski
Rok wydania:
2014
Opis bibliograficzny:
Augustynowicz, A., Gołaszewska A.: On the Peano Theorem for Some Functional Differential Equations on Time Scale// Functional Differential Equations. -Vol. 21., nr. 3-4 (2014), s.111-118
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 27 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi