On the total restrained domination number of a graph - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

On the total restrained domination number of a graph

Abstrakt

W pracy przedstawione są ograniczenia i własności liczby dominowania podwójnie totalnego.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Słowa kluczowe

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Publikacja w czasopiśmie
Typ:
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Opublikowano w:
Australasian Journal of Combinatorics nr 36, strony 91 - 100,
ISSN: 2202-3518
Język:
angielski
Rok wydania:
2006
Opis bibliograficzny:
Cyman J., Raczek J.: On the total restrained domination number of a graph// THE AUSTRALASIAN JOURNAL OF COMBINATORICS. -Vol. 36., (2006), s.91-100
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 44 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi