Opinia techniczna dot. wiaduktu WD-113 wykonywanego w km 2+842,39 drogi S6 w ramach realizacji przedsięwzięcia „Budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa na S-6 wraz z odcinkiem S-11 od węzła „Koszalin” do węzła „Bielice” - Publikacja - MOST Wiedzy

Wyszukiwarka

Opinia techniczna dot. wiaduktu WD-113 wykonywanego w km 2+842,39 drogi S6 w ramach realizacji przedsięwzięcia „Budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa na S-6 wraz z odcinkiem S-11 od węzła „Koszalin” do węzła „Bielice”

Abstrakt

Celem opracowania jest inwentaryzacja uszkodzeń konstrukcji wiaduktu WD-113P wykonywanego w km 2+842,76 drogi S-6 w ramach realizacji przedsięwzięcia „Budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa na S-6 wraz z odcinkiem S-11 od węzła „Koszalin” do węzła „Bielice” oraz ocena ich wpływu na nośność obiektu, jak również zaopiniowanie zaproponowanych działań naprawczych. Zakres opracowania obejmuje: • zapoznanie się z dokumentacją [1], • wykonanie wizji lokalnej na budowie obiektu, • inwentaryzację uszkodzeń wraz z oceną ich wpływu na zachowanie konstrukcji, • podsumowanie i wnioski.

Cytuj jako

Pełna treść

pełna treść publikacji nie jest dostępna w portalu

Informacje szczegółowe

Kategoria:
Inne
Typ:
ekspertyza
Język:
polski
Rok wydania:
2018
Weryfikacja:
Politechnika Gdańska

wyświetlono 52 razy

Publikacje, które mogą cię zainteresować

Meta Tagi